Plzeňský kraj - turistů ráj

lupa

Konstantinovy Lázně, unikátní pivní a šumavské bylinné lázně

Konstantinovy Lázně, unikátní pivní a šumavské bylinné lázně

Odpočívejte, relaxujte, ponořte se do pivní lázně, naberte nové síly. Nechte působit blahodárné účinky minerálních vod na váš organismus. Vyléčíme vás na těle i na duši… Přijeďte si k nám pro zdraví.

Léčebné procedury, wellness, k tomu toulky krásnou zalesněnou krajinou, to jsou Konstantinovy Lázně na Tachovsku. Okolní přírodní lesopark vybízí k odpočinku a procházkám, klidné prostředí a čistý vzduch pohladí na duši. Specializace lázní je sice léčba a rehabilitace kardiovaskulárních nemocí a pohybového ústrojí, ale relaxovat zde může kdokoliv. Zdejší minerální voda s největším obsahem oxidu uhličitého blahodárně působí na organismus. Už více než dvě stovky let sem přijíždějí lázeňští hosté. A objevují i kouzlo přírody, nordic walking se tu stal doslova hitem.

Jaké je to koupat se v pivu? Kde jinde si toto vyzkoušet než v pivním ráji – v Plzeňském kraji. Unikátní pivní lázně jsou chloubou kraje. Víte, že pivní koupel je vlastně originální rekondiční lázeňská terapie, při které se používá minerální voda, speciální koupelové pivo a další suroviny pro výrobu piva? Přijďte se ponořit do zlatavého moku, odpočívejte v pivních lázních v areálu rodinného pivovaru Chodovar na Tachovsku. Nechte se rozmazlovat, opečovávat, vyžeňte neduhy ze svého těla. Blahodárné účinky pivních lázní můžete vyzkoušet i v Pivovarském dvoře Purkmistr v Plzni.

Lékař léčí, ale příroda uzdravuje. Ověřit si to lze v jediných bylinných lázních v České republice. Pokud přidáte toulky panenskou přírodou, čistý vzduch a dechberoucí panoramata, je výsledek zaručen. Šumavské bylinné lázně v Kašperských Horách se pyšní certifikátem Šumava originální produkt. Odpočiňte si v přírodní jeskyni a otestujte sílu přírody a bylinek.

Vyznavači wellness mohou využít opravdu kvalitní služby na vysoké úrovni. Nabízí je celá řada hotelů. Spojte odpočinek s procházkami krásnou přírodou, gastrozážitky a nevšedními poznatky. Vaše tělo si odpočinek určitě zaslouží.

Články

Konstantinovy Lázně, unikátní pivní a šumavské bylinné lázně

Konstantinovy Lázně, unikátní pivní a šumavské bylinné lázně

Odpočívejte, relaxujte, ponořte se do pivní lázně, naberte nové síly. Nechte působit blahodárné účinky minerálních vod na váš organismus. Vyléčíme vás na těle i na duši… Přijeďte si k nám pro zdraví.

Šumavské bylinné lázně

Šumavské bylinné lázně

Podle zkušenosti úspěšnost, zdraví, dobré vztahy, prostě vše, co si v životě přejeme, do velké míry souvisí s tím, kolik máme energie v organismu. Lidé, kteří mají dostatek energie, jsou oblíbeni, úspěšní, tvořiví, funguje jim intuice, snáze překonávají nesnáze a stres.

Pivní lázně pivovaru Purkmistr, Plzeň – Černice

Pivní lázně pivovaru Purkmistr, Plzeň – Černice

Vany pivních lázní jsou plněny speciální koupelovou lázní, která se skládá z várky piva plzeňského typu a dalších ingrediencí.

Pravá pivní lázeň®

Pravá pivní lázeň®

Pravá pivní lázeň® je připravena v rehabilitační vaně z vody a minerální vody ILSANO® o teplotě 34 °C. Přísadu koupele tvoří tmavé Koupelové pivo®, vyráběné tradiční metodou podle chráněné originální receptury hlavním sládkem rodinného pivovaru Chodovar, dále živá kultura pivovarských kvasnic, chmelové mláto a směs drcených bylin.

Další ...

Akce

 • Letní barokní festival 2018
  Letní barokní festival 2018

  Letní barokní festival je jednou z nejvýznamnějších a návštěvnicky nejoblíbenější částí unikátního projektu Plzeňského kraje „Západočeské baroko“, který vznikl v lednu 2016.

  Číst dál...
 • Veletrh ITEP 2018
  Veletrh ITEP 2018

  Veletrh ITEP je třetím největším mezinárodním veletrhem cestovního ruchu v České republice, který v průměru navštěvuje 13 000 lidí a účastní se ho přes 120 vystavovatelů.

  Číst dál...
 • Prodaná nevěsta pod širým nebem
  Prodaná nevěsta pod širým nebem

  Nejznámější česká opera, otevřená scéna pod širým nebem, panoramatické jeviště, slavní operní pěvci, stovky účinkujících, plzeňský folklór, živý orchestr, komedianti, vesnická hospoda a Jeník s Mařenkou.

  Číst dál...
 • Prázdninová štafeta
  Prázdninová štafeta

  Štafeta je určena dětem a mládeži do 18 let. I letos ji pořádá Plzeňský kraj ve spolupráci se Zoologickou a botanickou zahradou města Plzně, spoluorganizátory patnáctého ročníku jsou Správa informačních technologií města Plzně a Středisko volného času RADOVÁNEK.

  POZOR!  Soutěž začíná až první prázdninový den, tedy 1. 7. 2018!

  Číst dál...