Plzeňský kraj - turistů ráj (turistický portál Plzeňského kraje) 
JaroLétoPodzimZima

Lukrécius a.s.

Lukrécius a.s.

Pivovarský dvůr Plzeň s pivovarem PURKMISTR vybudovala firma LUKR INGENEERING a.s., která je přední českou firmou v oblasti výroby a dodávek gastro zařízení a výčepní techniky.

Projektová příprava začala v roce 2004

a stavební práce probíhaly od 1.1. 2006 do 6.6. 2007, kdy bylo slavnostní otevření. K zahájení výroby nás vedlo přesvědčení, že je načase opět vařit pivo klasickým českým způsobem. Zároveň jsme chtěli připomenout i nejstarší pivovar v českých zemích-pivovar v Domažlicích, který vařil pivo stejné značky a kde se do dnešní doby nepodařilo nastartovat projekt připravující v omezené míře znovuobnovení výroby.

Pivovarský dvůr zahrnuje v současné době hotel Purkmistr, pivnici s pivovarem, restauraci, konferenční sál, bowling s barem a VIP sklípek. Je zpracováván projekt pivních koupelí. Pro návštěvníky jsou pořádány exkurze s výkladem o historii dvora a vaření piva a ochutnávkami. Je možno zajistit asistenci při vaření piva nebo si nechat připravit pivo s vlastní etiketou.Pro firmy možnost pořádání školení, prezentací, team buildingů atd. Ve dvoře možnost uspořádání grilování, nebo zabijaček.

Adresa: Selská náves 21/2
            326 00 Plzeň - Černice
Telefon: +420 377994311
Emai: recepce@purkmistr.cz
WWW stránky: www.purkmistr.cz
GPS souřadnice: 49°41'56.081"N, 13°24'50.494"E

Další prodejní místa: Hotel Gondola Plzeň, rest. Janak Bros PI.JEZ. PI, Hemingway pub

Bližší informace o výrobcích naleznete kliknutím na výrobek: 

Purkmistr tmavý ležák 12°

Kromě tmavého ležáku Purkmistr vaří pivovar ještě světlý a polotmavý 12° ležák Purkmistr, polotmavý 14°speciál Radní, pšeničné pivo Písař a širokou paletu piv ochucených ovocnými a bylinnými příchutěmi, jakož i piva příležitostná a speciální.

Písař – pšeničné pivo 12°

Naposledy upravil: Beránek Filip (04.03.2013)

 


 

Specifikujte cíle:

Mapa okresů

TachovDomažliceKlatovyRokycanyPlzeň-severPlzeň-jihPlzeň-město

Název 

Okres 

Typ