Plzeňský kraj - turistů ráj (turistický portál Plzeňského kraje) 
JaroLétoPodzimZima

Maso West, s.r.o.

Maso West, s.r.o.

Společnost MASO WEST Klatovy je výrobcem a distributorem pestré škály uzenářských pochoutek, čerstvého masa a lahůdkářských výrobků od studené a teplé kuchyně až po cukrářské delikatesy vč. zajišťování cateringových akcí.

Ve své široké nabídce se snaží vyhovět všem chuťovým preferencím svých zákazníků. MASO WEST se stal během šesti let své působnosti z regionální firmy společností s téměř celorepublikovou působností. Výrobky a speciality MASO WESTu dnes najdete na pultech v Plzeňském, Karlovarském, Ústeckém, Středočeském nebo Jihočeském kraji. Majiteli této úspěšně se rozvíjející potravinářské firmy jsou manželé Kopáčkovi. Výroba uzenin je založena na tradičních řeznicko – uzenářských recepturách bez náhražek masa a s použitím stoprocentně přírodního koření. Právě díky tradiční výrobě si dnes můžete pochutnat na masových ručně vázaných špekáčcích či králi měkkých salámů gothaji tak, jak to dělali naši dědečkové a babičky.
MASO WEST má připravenou širokou nabídku salátů ať už majonézových nebo zeleninových – balkánský, výtečný klatovský salát, pestrobarevný francouzský zeleninový salát, vlašský, sýrový či chilli a to není zdaleka kompletní výčet celé nabídky.
Jestliže po masité či zeleninové stravě dostanete chuť na nějaký ten sladký hřích, pak i toto přání Vám bez problémů splní cukráři z MASO WESTu. Ovocné variace v podobě jahodových, malinových nebo ananasových kostek a řezů, šumavský řez s borůvkami nebo novinka s jemnou chutí medu medové řezy osvěží a zpříjemní posezení na terase Vaší oblíbené kavárny.
Rádi cestujete? Přibalte si na cestu malospotřebitelské balení výrobků teplé kuchyně. Bramboráky, smažené vepřové a kuřecí řízky a karbanátky zabalené do vaniček plněné ochrannou atmosférou přijdou k chuti na Karlštejně nebo stejně tak v Chorvatsku u moře.
Firma získala ocenění "Řeznická prodejna roku 2011 za Plzeňský kraj".

Adresa: Výrobna Klatovy, Gorkého 682, 339 01 Klatovy
Telefon: 376 312 001
Email: kurc@masowest.cz

WWW stránky: www.masowest.cz

GPS souřadnice: 49°24'5.032"N, 13°18'12.435"E
Další prodejní místa Řeznictví U Šedlbauerů. Kapitána Jaroše 109. 339 01 Klatovy
Časy prodeje: 9 - 17
GPS souřadnice: 49°23'44.862"N, 13°17'32.503"E

Bližší informace o výrobcích naleznete kliknutím na výrobek:

Gothajský salám RETRO

Měchurka Dia dort

Špekáčky ručně vázané RETRO

Šunkový salám speciál

Tlačenka Delikates

Úhlavská klobása RETRO

Naposledy upravil: Beránek Filip (05.03.2013)

 


 

Specifikujte cíle:

Mapa okresů

TachovDomažliceKlatovyRokycanyPlzeň-severPlzeň-jihPlzeň-město

Název 

Okres 

Typ