Plzeňský kraj - turistů ráj (turistický portál Plzeňského kraje) 
JaroLétoPodzimZima

MTBO Ztracené kobylky

MTBO Ztracené kobylky

Orientační závod dvojic na kolech. Závod nese název „Ztracené kobylky“, což má hned několik důvodů. Předpokládáme, že se Vás během něj několik z Vás aspoň na chvilku ztratí, k čemuž Vám dáme obtížností trati dostatek příležitostí.

Ztracené kobylky jsou orientační závod dvojic na horských kolech (možné jet i na krosových nebo trekkingových). Je určen pro všechny, co rádi jezdí na kole, poznávají hezkou přírodu a občas se při tom dívají do mapy. Samozřejmě kdo chce, může to pojmout i více závodně, to je na každém. My Vám do terénu umístíme dostatek kontrol, které budou na zajímavých místech, abyste kraj Horní Berounky, kde se závod koná, dobře poznali. Každá kontrola bude obodována, podle toho, jak obtížné bude její dosažení. Vaším cílem bude sesbírat co nejvíce bodů v časovém limitu pro danou kategorii. Trať si tedy volí každý sám, aby se včas vrátil a aby přitom sesbíral co nejvíce bodů. Tedy každý sám … je to závod dvojic, tak se musíte dohodnout, což bývá někdy těžké. :) Ve dvojici se musíte pohybovat celou dobu závodu (musíte být od sebe nejdále „na doslech“) a pokud se rozdělíte, bude Váš tým diskvalifikován. Dodržování tohoto pravidla budeme kontrolovat.

Trať:
Kontroly budou umístěny v okolí hradu Krakovec, abyste měli na časový limit dostatek cílů. Ale trať závodu si volíte sami, podle toho, jaké kontroly zvládnete navštívit a jak moc budete bloudit. Cílem není navštívit všechny kontroly, ale navštívit ty, které Vám přinesou nejvíce bodů ve stanoveném limitu. Pozdní příjezd se penalizuje. Budeme se snažit ukázat Vám nejkrásnější místa Horní Berounky, určitě vás poženeme do kopců, údolíček, ale přidáme i nějaké zajímavé vsuvky, aby bylo při sbírání kontrol veselo.

Prezentace před závodem bude v pátek 28.6. od 20:00 do 22:00 a v sobotu 29.6.2013 od 8:00 do 9:30 v areálu Machova mlýna. Výklad trati bude v sobotu 29.6. v 9:45.

Veškeré iánformace naleznete na těchto internetových stránkách http://www.ztracenekobylky.cz/

Naposledy upravil: Beránek Filip (03.05.2013)

 


 

Specifikujte cíle:

Mapa okresů

TachovDomažliceKlatovyRokycanyPlzeň-severPlzeň-jihPlzeň-město

Název 

Okres 

Typ