Plzeňský kraj - turistů ráj (turistický portál Plzeňského kraje) 
JaroLétoPodzimZima

Prazdroj zve do Secese na cyklus Zima v Prazdroji

Prazdroj zve do Secese na cyklus Zima v Prazdroji

Konferenční a společenské centrum Secese v Plzeňském Prazdroji přinese po Novém roce cyklus komorních koncertů a stand up comedy s názvem Zima v Secesi.

Hosty budou Komici s. r. o., Ondřej Ruml, Iva Kubelková a Jjimband, bluesová Juwana Jenkins, která zahraje s Mojo Bandem, nebo oceňovaný Frank Sinatra Revival. Na každý koncert bude k dispozici jen 72 lístků, které jsou již v prodeji, zájemci si tak musí opravdu pospíšit.

Cyklus Zima v Prazdroji naváže na tradiční festival s názvem Léto v Prazdroji. Konferenční a společenské centrum Secese, které bylo v roce 1908 vystavěno pro reprezentativní účely a konání valných hromad pivovaru, bude hostit celkem pět koncertů a vystoupení. Plzeňský Prazdroj tak ožije od 26. ledna do 23. března 2017 jazzem, swingem nebo blues. Koncerty budou jedinečné nejen díky netradičním prostorám, ale také díky jejich komorní atmosféře. Kapacita každého koncertu totiž bude pouze 72 hostů. Na portálu www.plzenskavstupenka.cz jsou již teď k dispozici vstupenky ve dvou variantách – základní vstupenky a vstupenky s občerstvením, které zahrnují raut včetně nabídky z produkce Plzeňského Prazdroje.

Program Zimy v Prazdroji

26. 1. Ondřej Ruml - One Man Show

jazz, vocal, looping

Zpěvák, hudebník a herec Ondřej Ruml patří k jistotám naší hudební scény. Zpívá swing s bigbandy po celé republice a sólově pravidelně vystupuje s looperem, tzn. přístrojem, který mu umožňuje zazpívat celé písně nahráváním zvukových smyček přímo na koncertech v reálném čase. Jeho posledním počinem je vokální album Nahubu (2016), které je vyjímečné tím, že veškeré hlasy a zvuky zde nazpíval Ondřej sám bez použití hudebních nástrojů. V Secesi zazpívá Ondřej písně autorů Petra Hapky a Michala Horáčka, Stinga, Boba McFerrina i z vlastní tvorby.       

9. 2. Komici s.r.o.

originální stand-up comedy

Na mikrofon je originální stand-up comedy show, kde mají účinkující jediný úkol - rozesmát návštěvníky. Zkušení stand-up komici z Brna a okolí mají k dispozici pouze jedinou zbraň a tou je mikrofon i tak se prý vždy trefí.

23. 2. Juwana Jenkins & Mojo Band

blues

Energický zpěv, pronikavý zvuk foukací harmoniky, nářek kytary a neutuchající rytmus – to je kapela Juwana Jenkins and the Mojo Band, která dokáže zaujmout nejen svými původními skladbami, ale také výběrem převzatého repertoáru od těch nejlepších králů, královen a legend blues, jako jsou např.: Freddie King, Earl King, Etta James, Big Mama Thorton, Aretha Franklin, Howlin’ Wolfa Muddy Waters a další.

9. 3. Iva Kubelková & Jjimband

jazz, swing

Iva Kubelková začala při svém studiu zpěvu vystupovat s jazzovou kapelou Jjimband na začátku roku 2016. Kapela představuje jazzové a swingové hity.  

„Energie k některým věcem v životě přichází jen párkrát, a pokud ji budete ignorovat, třeba se už nikdy nevrátí. Proto mějte oči otevřené, uši nastražené a nezapomeňte s pokorou dělat také to, co vás baví. Těšíme se na vás.“  Iva Kubelková

23. 3. Frank Sinatra Revival

jazz, swing

Stylové a osobité podání těch největších hitů jedné znejznámějších osobností světové hudby. Zazní hity jako My way, New York New York, Fly me to the moon, Strangers in the night, Something stupid a další. Frank Sinatra revival (Petr Chudoba) má za sebou bohatou uměleckou minulost, od účinkování na zámořských lodích, koncertování po celé Evropě až po účinkování v pořadech TV Nova, Star Dance, Dueta, v rámci Karlovarského  filmového festivalu atd.

Více informací o koncertech na www.prazdrojvisit.cz v sekci Kalendář akcí. Vstupenky lze zakoupit na www.plzenskavstupenka.cz.

Naposledy upravil: Beránek Filip (19.12.2016)

 


 

Specifikujte cíle:

Mapa okresů

TachovDomažliceKlatovyRokycanyPlzeň-severPlzeň-jihPlzeň-město

Název 

Okres 

Typ