Plzeňský kraj - turistů ráj (turistický portál Plzeňského kraje) 
JaroLétoPodzimZima

Země příběhů – tak představí CzechTourism naší republiku na ITEPu

Země příběhů – tak představí CzechTourism naší republiku na ITEPu

Bohatou paletu vystavovatelů z Čech , Moravy, ale i ze zahraničí představí letošní ročník veletrhu cestovního ruchu ITEP.

Termín konání 19.- 21. září umožní pozvat návštěvníky nejen do haly TJ Lokomotiva v Plzni na Slovanech, ale doprovodný program se bude odehrávat i na venkovních prostorech.

Letošní ročník nabídne více než stovku vystavovatelů, přislíbená je i účast zástupců z Bavorska a Hornofalckého lesa v Německu,  Slovenska, Sverdlovské oblasti v Rusku a nově také z oblasti Trentina v Itálii.   Milovníci  turistiky a cestování tak budou mít možnost během tří dnů získat kompletní informace. K dispozici budou propagační materiály různého zaměření, nabídky pobytů, hotelů, ubytování, cestovní brožury. Nouze nebude ani o turistické mapy, cyklomapy a další materiály cestovního ruchu. Součástí veletrhu bude bohatý doprovodný program, pro celou rodinu. Rozsáhlá venkovní expozice MAS „Venkovské expo“ nabídne návštěvníkům příležitost ochutnat regionální speciality a zakoupit řemeslné výrobky. Svoji zručnost předvedou i další řemeslnící  např. řezbář Karel Tittl, perníkářka Martina Klímová, drátkování vajíček předvede paní Bergrová. Malí návštěvníci ocení vystavené exponáty z Techmania Science Center, Muzeum Lega připraví koutek – stavte a zapojte svou fantazii, pozdravit želvu Elfinku můžete u expozice plzeňské ZOO. Vyhrávat bude Velký dechový orchestr ZUŠ Chválenická, Jazz Session Milana Benedikta Karpíška, Vecchia Mitrglia- lidová hudba z Dolomit. Doprovodný program v plném rozsahu naleznete na www.turisturaj.cz.

Svoji expozici představí i Czechtourism, který se aktivně ve spolupráci s Plzeňským krajem   podílí na propagaci cestovního ruchu našeho kraje v rámci České republiky, ale i  zahraničí.  Právě proto je Czechtourism jedním  z partnerů, kteří finančně přispěli na konání ITEPu. Ve dvou výstavních stáncích představí agentura webový portál kudyznudy.cz - katalog tipů nejen na výlety, který v nedávné době slavil velký úspěch, a to pokoření jednoho milionu návštěv. Českou republiku na veletrhu představí CzechTourism jako Zemi příběhů.  Na stánku budou vizuálně prezentována minimálně dvě místa, která vypráví svůj příběh, stejně tak si návštěvníci budou moci vybrat místo k odpočinku či aktivní dovolené z množství tematicky zaměřených prospektů.

Záštitu nad letošním veletrhem převzal Ministr pro místní rozvoj České republiky František Lukl a také Rostislav Vondruška, generální ředitel agentury CzechTourism, který se také osobně zúčastní slavnostního zahájení 9.ročníku ITEPu ve čtvrtek 19.září v Plzni a popřeje mu mnoho spokojených návštěvníků.

Naposledy upravil: Beránek Filip (12.09.2013)

 


 

Specifikujte cíle:

Mapa okresů

TachovDomažliceKlatovyRokycanyPlzeň-severPlzeň-jihPlzeň-město

Název 

Okres 

Typ