Plzeňský kraj - turistů ráj (turistický portál Plzeňského kraje) 
JaroLétoPodzimZima

Prázdninová štafeta 2017

Prázdninová štafeta 2017

Neváhejte, přihlaste se a hrajte o rodinný zájezd, vyhrajte pohled na Plzeňsko ze vzduchu, exkurzi do Českého rozhlasu a další věcné ceny.

Nenechte si s dětmi ujít úžasné letní putování po turistických zajímavostech Plzeňského kraje v rámci 14. ročníku soutěže Prázdninové štafety. Slavnostní vyhlášení vítězů a předání hodnotných cen se uskuteční tradičně na mezinárodním veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP 2017 www.itep-plzen.cz , který se koná  ve dnech od 21. - 23. září 2017 v hale TJ Lokomotiva v Plzni.

Soutěž pořádá Plzeňský kraj ve spolupráci se Zoologickou a botanickou zahradou města Plzně, Správou informačních technologií města Plzně a Středisko volného času RADOVÁNEK. Díky elektronické podobě soutěže se dozvíte nejen o turistických cílech, ale i letních akcích pořádaných v Plzeňském kraji.

Hrát můžete od 1. července do 31. srpna 2017, stačí se zaregistrovat na stránkách http://stafeta.plzensky-kraj.cz , vyberte si z nabízených 70 cílů, vyfoťte se u nich a sbírejte body. Štafeta je určena pro děti a mládež do 18 let. Letošní ročník vás zavede za barokními památkami Západočeského baroka www.zapadoceskebaroko.cz  v regionu i za přírodou a turistickými zajímavostmi na Šumavu.

Ať vám to šlape!

Naposledy upravil: Beránek Filip (11.05.2017)

 


 

Specifikujte cíle:

Mapa okresů

TachovDomažliceKlatovyRokycanyPlzeň-severPlzeň-jihPlzeň-město

Název 

Okres 

Typ