Plzeňský kraj - turistů ráj (turistický portál Plzeňského kraje) 
JaroLétoPodzimZima

SOUTĚŽ REGION 2018

SOUTĚŽ REGION 2018

Ve dnech 25. a 26. ledna 2018 pořádala Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu v Plzni, Nerudova 33 a MŠMT již 22. ročník soutěže v odborných znalostech a dovednostech žáků středních škol zaměřených na cestovní ruch.

Ve dnech 25. a 26. ledna 2018 pořádala Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu v Plzni, Nerudova 33 a MŠMT již 22. ročník soutěže v odborných znalostech a dovednostech žáků středních škol zaměřených na cestovní ruch.

Kromě naší školy pozvání tentokrát přijalo pět dalších tuzemských škol a jedna zahraniční. Přivítali jsme školu ze slovenské Detvy, Ústí nad Labem, Příbrami, Sušice, Prahy a Domažlic,celkem se utkalo 40 soutěžících.

Žáci oborů zaměřených na cestovní ruch soutěžili ve třech kategoriích: Jednotlivci v prezentaci svého regionu v cizím jazyce a Týmy v tvorbě produktu a jeho následné obhajobě před komisí. Nově byla zařazena kategorie Osmičková výročí – soutěžící zpracovali návrh produktu cestovního ruchu bez cenové kalkulace v českém nebo slovenském jazyce. Forma (provedení) je zcela libovolná.

Všichni finalisté získali hodnotné ceny, vítězové dostali dárkový pobytovýpoukaz na zájezd do penzionu U Hološou ve Smrečanech v Západních Tatrách od CKSochor CZ, poukazy na jednodenní zahraniční zájezdy, kilometrické banky ČD a další zajímavé dárky.

Poděkování za všestrannou podporu (včetně té finanční) patří především Plzeňskému kraji, Městu Plzeň, panu Ing. Michalu Sochorovi, majiteli CK Sochor CZ, paní Benešové, vedoucí turistického IC města Plzně,panu PhDr. Františku Frýdovi, řediteliZápadočeského muzea v Plzni, Ing. Marku Plochému (ČD Nostalgie), firmě AHOLD a Kaufland, RHK PK, Mgr. Ivetě Ptáčníkové (EUROPE DIRECT Plzeň) a všem členům hodnotící komise.Věříme, že i v letošním roce odcházeli žáci i učitelé příjemně naladěni a rádi se zúčastní 23. ročníku v roce 2019.

Zúčastněné školy:

  1. Střední škola obchodu a služeb, Ústí nad Labem
  2. SOŠ OUUD Plzeň
  3. ISŠ hotelového provozu a služeb, Příbram
  4. Soukromá SOŠ Start, s. r. o., Praha
  5. SOŠ a SOU Sušice
  6. VOŠ, OA a SZŠ Domažlice
  7. VOŠ, HŠ, JŠ Poděbrady
  8. Spojená škola, Detva 

Naposledy upravil: Beránek Filip (13.03.2018)

 


 

Specifikujte cíle:

Mapa okresů

TachovDomažliceKlatovyRokycanyPlzeň-severPlzeň-jihPlzeň-město

Název 

Okres 

Typ