Plzeňský kraj - turistů ráj (turistický portál Plzeňského kraje) 
JaroLétoPodzimZima

ITEP 2015

ITEP 2015

11. ročník veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP 2015, se již tradičně bude konat v hale TJ Lokomotiva Plzeň v Úslavské ulici v Plzni na Slovanech, od 24. - 26. září.

Vážení příznivci cestování a turistiky,

rodina Klusálkových coby maskoti Vás zvou na 11. ročník veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP „Po stopách fimlu“, který se koná ve dnech 24. – 26. září 2015 v hale TJ Lokomotiva, Úslavská 75,  Plzeň. Načerpejte kompletní turistické informace, objevte nové možnosti kam se vydat. Putování za filmem popisuje rodina Klusálkových ve třetím vydání deníčku „Zápisky z cest Plzeňským krajem – Po stopách filmu“. Přijďte si pro něj.

Těšte se na bohatý doprovodný program, protagonisty ze seriálu Policie Modrava, poutavé vyprávění z natáčení i autogramiádu, soutěže o kompletní sadu DVD Policie Modrava. V Křesle pro hosta usedne ve čtvrtek režisér Václav Vorlíček a v sobotu pohádkový princ Pavel Trávníček. Plno zábavy si užijí děti i dospělí v interaktivních hrách „Zabal si castingový kufr“, „Obleč si Popelčiny šaty“. Těšte se na zvířátko a ZOO Plzeň, na filmové rekvizity.

Gurmány čeká pestrá paleta chutí v podobě ochutnávek české i zahraniční kuchyně, italských vín, klobásy, preclíky, bavorská piva a v polní kuchyni vynikající gulášek. Zaposlouchat se budete moci do tónů originální italské kapely, swingu, folku, country hudby, dudácké muziky či dechového orchestru.

Přijďte si užít veletrh cestovního ruchu ITEP 2015 po stopách filmu všemi smysly!

Praktické informace:

Vstup: vstupné na veletrh ITEP 2015 a všechny doprovodné programy je zcela zdarma.

Termín: 24. – 26. září 2015.

Otevírací doba: čtvrtek a pátek 10:00 – 18:00, sobota 10:00 – 17:00.

Místo konání: Městská hala Lokomotiva, Úslavská ulice, Plzeň.

Dostupnost MHD: Tramvaj č.2 - směr Slovany - zastávka "Habrmannova", Trolejbus č.12 - směr Božkov - zastávka "Sladkovského".

Naposledy upravil: Beránek Filip (07.11.2016)

 


 

Specifikujte cíle:

Mapa okresů

TachovDomažliceKlatovyRokycanyPlzeň-severPlzeň-jihPlzeň-město

Název 

Okres 

Typ