• Facebook
  • Instagram

Plzeňský kraj - turistů ráj

lupa

Konstantinovy Lázně, unikátní pivní a šumavské bylinné lázně

Konstantinovy Lázně, unikátní pivní a šumavské bylinné lázně

Odpočívejte, relaxujte, ponořte se do pivní lázně, naberte nové síly. Nechte působit blahodárné účinky minerálních vod na váš organismus. Vyléčíme vás na těle i na duši… Přijeďte si k nám pro zdraví.

Léčebné procedury, wellness, k tomu toulky krásnou zalesněnou krajinou, to jsou Konstantinovy Lázně na Tachovsku. Okolní přírodní lesopark vybízí k odpočinku a procházkám, klidné prostředí a čistý vzduch pohladí na duši. Specializace lázní je sice léčba a rehabilitace kardiovaskulárních nemocí a pohybového ústrojí, ale relaxovat zde může kdokoliv. Zdejší minerální voda s největším obsahem oxidu uhličitého blahodárně působí na organismus. Už více než dvě stovky let sem přijíždějí lázeňští hosté. A objevují i kouzlo přírody, nordic walking se tu stal doslova hitem.

Jaké je to koupat se v pivu? Kde jinde si toto vyzkoušet než v pivním ráji – v Plzeňském kraji. Unikátní pivní lázně jsou chloubou kraje. Víte, že pivní koupel je vlastně originální rekondiční lázeňská terapie, při které se používá minerální voda, speciální koupelové pivo a další suroviny pro výrobu piva? Přijďte se ponořit do zlatavého moku, odpočívejte v pivních lázních v areálu rodinného pivovaru Chodovar na Tachovsku. Nechte se rozmazlovat, opečovávat, vyžeňte neduhy ze svého těla. Blahodárné účinky pivních lázní můžete vyzkoušet i v Pivovarském dvoře Purkmistr v Plzni.

Lékař léčí, ale příroda uzdravuje. Ověřit si to lze v jediných bylinných lázních v České republice. Pokud přidáte toulky panenskou přírodou, čistý vzduch a dechberoucí panoramata, je výsledek zaručen. Šumavské bylinné lázně v Kašperských Horách se pyšní certifikátem Šumava originální produkt. Odpočiňte si v přírodní jeskyni a otestujte sílu přírody a bylinek.

Vyznavači wellness mohou využít opravdu kvalitní služby na vysoké úrovni. Nabízí je celá řada hotelů. Spojte odpočinek s procházkami krásnou přírodou, gastrozážitky a nevšedními poznatky. Vaše tělo si odpočinek určitě zaslouží.

Články

Konstantinovy Lázně, unikátní pivní a šumavské bylinné lázně

Konstantinovy Lázně, unikátní pivní a šumavské bylinné lázně

Odpočívejte, relaxujte, ponořte se do pivní lázně, naberte nové síly. Nechte působit blahodárné účinky minerálních vod na váš organismus. Vyléčíme vás na těle i na duši… Přijeďte si k nám pro zdraví.

Pivní lázně pivovaru Purkmistr, Plzeň – Černice

Pivní lázně pivovaru Purkmistr, Plzeň – Černice

Vany pivních lázní jsou plněny speciální koupelovou lázní, která se skládá z várky piva plzeňského typu a dalších ingrediencí.

Pravá pivní lázeň® - Chodová Planá

Pravá pivní lázeň® - Chodová Planá

Pravá pivní lázeň® je připravena v rehabilitační vaně z vody a minerální vody ILSANO® o teplotě 34 °C. Přísadu koupele tvoří tmavé Koupelové pivo®, vyráběné tradiční metodou podle chráněné originální receptury hlavním sládkem rodinného pivovaru Chodovar, dále živá kultura pivovarských kvasnic, chmelové mláto a směs drcených bylin.

Šumavské bylinné lázně

Šumavské bylinné lázně

Podle zkušenosti úspěšnost, zdraví, dobré vztahy, prostě vše, co si v životě přejeme, do velké míry souvisí s tím, kolik máme energie v organismu. Lidé, kteří mají dostatek energie, jsou oblíbeni, úspěšní, tvořiví, funguje jim intuice, snáze překonávají nesnáze a stres.

Další ...