• Facebook
  • Instagram

Plzeňský kraj - turistů ráj

lupa

Sportujte, bavte se

Sportujte, bavte se

Sportujete? Máte rádi adrenalin, nevšední zážitky? Bavíte se rádi? Pak jste tady správně. Plzeňský kraj nabízí nepřeberné množství zábavy. Pro golfisty jsou tu golfová hřiště, pro vyznavače odvážné zábavy adrenalinové parky, sportu chtivý návštěvníci ocení moderní sportovní areály. A na své si přijdou i vyznavači projížděk na koni.

Pojďte zažít dobrodružství, dostanete pod kůži trochu adrenalinu… Otestujte si fyzičku při zdolávání lanových překážek. Odhalte v sobě pravého vodáka při divokém raftingu. To vše vás čeká v outdoorovém parku Offpark na břehu řeky Otavy v Sušici.

Víte, jaké to je řítit se v horkém parním dni po sjezdovce na terénní koloběžce? Užijte si nevšední jízdu ze šumavských kopců. Zdolat prudký svah Špičáku na kole? Žádný problém. Pro bikery byl vybudovaný špičkový Bikepark, který hostí i největší závody světového poháru. A jak na vrchol? Pohodlně. Moderní, čtyřsedačkovou lanovkou i s vašim kolem.

Dovolená bez golfových holí a krátce střiženého trávníku? Přijeďte na golfová hřiště - Golf Park Plzeň, Darovou, Alfrédov a další. Osmnáctijamkové hřiště s dětskou akademií Golf Park dokonce hostí pravidelně prestižní mezinárodní golfové turnaje.

Tenis, volejbal, basket, florbal, hokejbal, minigolf - nabídka sportovních areálů v kraji je obrovská. Zařádit si na skatech můžete v některém skateparku. Motokáry, lanové parky, bowling, kuželky atd. to vše a mnohem více nabízí nesčetně míst v kraji.

Vychutnejte si krásnou přírodu z koňského hřbetu. Objevte klid při projížďkách na koni. V Plzeňském kraji je hodně hippofarem i jezdeckých klubů.

Články

Užijte si léto

Užijte si léto

Léto v Plzeňském kraji, to je parádní koupání a moře zábavy. Aquaparky, bazény, přírodní koupaliště, beach volejbal, sjíždění řek a další letní radovánky. Kde strávit parní letní den? Míst pro letní pohodu jsou v Plzeňském kraji stovky.

Sportujte, bavte se

Sportujte, bavte se

Sportujete? Máte rádi adrenalin, nevšední zážitky? Bavíte se rádi? Pak jste tady správně. Plzeňský kraj nabízí nepřeberné množství zábavy. Pro golfisty jsou tu golfová hřiště, pro vyznavače odvážné zábavy adrenalinové parky, sportu chtivý návštěvníci ocení moderní sportovní areály. A na své si přijdou i vyznavači projížděk na koni.

Cyklisté vítáni

Cyklisté vítáni

Cyklisté vítáni je celonárodní certifikační systém kvality turistických služeb v ČR, který označuje stravovací a ubytovací zařízení, kempy a turistické cíle vybavené pro potřeby cyklistů.

“A bude se prodlužovat!”

“A bude se prodlužovat!”

Dobrých zpráv, obzvlášť teď, není nikdy dost. Rádi bychom vám tedy prozradili, že oblíbená zábavná výstava pro kluky a holky GÓÓÓL, rozhodně nekončí!

Fanatik Plzeň

Fanatik Plzeň

POZOR, ZMĚNA TERMÍNU FANATIKA NA 11.07.2020

Další ...